Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mobilier de birou

Număr anunț
DA21504489
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MITROPOLITUL DOSOFTEI (CUI 30625672)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39130000-2 · Mobilier de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
716,14 RON
Valoare atribuită
716,14 RON
Data publicării
18.10.2018 11:08
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

716,14 RON

din 716,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.