Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS CANON 628 CF210 BLACK

Număr anunț
DA21518748
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr.5 (CUI 34920705)
Furnizor / câștigător
GENIUS SRL (CUI RO15191251)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79,84 RON
Valoare atribuită
79,84 RON
Data publicării
19.10.2018 12:13
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

79,84 RON

din 79,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.