Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartuse tonere

Număr anunț
DA21517527
Autoritate contractantă
ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
521,04 RON
Valoare atribuită
549,61 RON
Data publicării
19.10.2018 11:31
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

549,61 RON

din 521,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.