Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS LASER COMP HP-CB435/CB436/CE285-2K WPS
- Număr anunț
- DA21514132
- Autoritate contractantă
- Comuna Perisani (CUI 2541703)
- Furnizor / câștigător
- UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI RO16099955)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 113,46 RON
- Valoare atribuită
- 113,46 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 09:29
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
113,46 RON
din 113,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro