Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cilindru Xerox WorkCentre 5222 101R00434
- Număr anunț
- DA21508551
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU" LIPOVA (CUI 23104558)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI RO15857245)
- Cod CPV
- 30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 628,79 RON
- Valoare atribuită
- 628,79 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 13:42
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 14:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
628,79 RON
din 628,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro