Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MONITOR ASUS 21,5''
- Număr anunț
- DA21515258
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA LUCIAN GRIGORESCU (CUI 4300884)
- Furnizor / câștigător
- MAGENTA SYSTEM S.R.L. (CUI RO11794217)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 513,45 RON
- Valoare atribuită
- 513,45 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 10:10
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 10:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
513,45 RON
din 513,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro