Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Card de memorie SanDisk SDSQUAR-128G-GN6MA,
- Număr anunț
- DA21513406
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 761,28 RON
- Valoare atribuită
- 761,28 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 08:54
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
761,28 RON
din 761,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro