Ofertă acceptată Cumpărare directă

SSD Samsung 860 PRO, 1TB, 2.5", SATA III 600

Număr anunț
DA21511546
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.405,04 RON
Valoare atribuită
5.405,04 RON
Data publicării
18.10.2018 15:45
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 08:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.405,04 RON

din 5.405,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.