Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop Dell Inspiron 5570, i7-8550U (8MB Cache, up to 4.0 GHz), D-5570X-916890-111
- Număr anunț
- DA21511223
- Autoritate contractantă
- Municipiul Iasi (CUI 4541580)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.666 RON
- Valoare atribuită
- 6.666 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 15:28
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.666 RON
din 6.666 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro