Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imprimanta laser mono HP LJ M102a
- Număr anunț
- DA21510004
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT COPY SERVICE SRL (CUI RO14240950)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 275 RON
- Valoare atribuită
- 275 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 14:36
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
275 RON
din 275 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro