Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit Logitech Wired Desktop MK120 si Sursa Corsair VS Series CP-9020095-EU, 350 W

Număr anunț
DA21508694
Autoritate contractantă
COMUNA PIETROASELE (CUI 4154371)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
369,49 RON
Valoare atribuită
369,49 RON
Data publicării
18.10.2018 13:47
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

369,49 RON

din 369,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.