Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctional laser monocrom Brother MFC-L2712DN, A4, Duplex, Retea [MFCL2712DNYJ1]

Număr anunț
DA21507727
Autoritate contractantă
COLEGIUL "COSTACHE NEGRUZZI" IASI (CUI 4701541)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
498,31 RON
Valoare atribuită
607,47 RON
Data publicării
18.10.2018 13:11
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 14:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

607,47 RON

din 498,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.