Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Imprimanta HP LaserJet Pro MFP M130a; print, scan, copy; A4, G3Q57A
- Număr anunț
- DA21497522
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC SPECIAL BEETHOVEN (CUI 4941412)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 373,35 RON
- Valoare atribuită
- 373,35 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 14:19
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
373,35 RON
din 373,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro