Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tensiometru manual cu manometru si stetoscop inclus, Regent 2, produs de F. Bosch,Germania
- Număr anunț
- DA21516474
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- SANTOMED S.R.L. (CUI RO13642843)
- Cod CPV
- 33123100-9 · Tensiometru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 185 RON
- Valoare atribuită
- 185 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 10:52
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 12:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
185 RON
din 185 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro