Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie construire gard scoala Misca

Număr anunț
DA21512914
Autoritate contractantă
COMUNA SIRIA (CUI 3518920)
Furnizor / câștigător
MILOS ADRIAN GHEORGHE (CUI 29206450)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
45.490 RON
Valoare atribuită
45.490 RON
Data publicării
19.10.2018 08:28
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.490 RON

din 45.490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.