Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cos gunoi 20 litri
- Număr anunț
- DA21509513
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
- Furnizor / câștigător
- INFO MED EXPERT SRL (CUI RO15464564)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 566 RON
- Valoare atribuită
- 566 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 14:17
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 14:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
566 RON
din 566 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro