Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TABLOU PT/ST 8,10,12 MODULE
- Număr anunț
- DA21504617
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
- Cod CPV
- 31211000-8 · Tablouri si cutii de sigurante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 717,90 RON
- Valoare atribuită
- 717,90 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 11:12
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 07:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
717,90 RON
din 717,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro