Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asigurare impotriva tuturor riscurilor - imobil Arad
- Număr anunț
- DA21512148
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- PROXIMUS BROKER DE ASIGURĂRI SRL (CUI 26305769)
- Cod CPV
- 66513200-1 · Servicii de asigurare a constructiilor impotriva tuturor riscurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.654 RON
- Valoare atribuită
- 2.654 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 17:12
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 15:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.654 RON
din 2.654 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro