Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laminator A3 OLYMPIA A396 Plus,Perforator 4 perforatii TURIKAN DP1240
- Număr anunț
- DA21510732
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII U.M.01420 (CUI 15091210)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 42932100-9 · Masini de laminare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 789,91 RON
- Valoare atribuită
- 789,91 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 15:05
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
789,91 RON
din 789,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro