Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii medicale ATI
- Număr anunț
- DA40536141
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- DR. POPA OANA-ANTONIA - MEDIC INDEPENDENT, MEDIC SPECIALIST ANESTEZIE ŞI TERAPIE INTENSIVĂ (CUI 54776877)
- Cod CPV
- 85141000-9 · Servicii furnizate de personalul medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 62.494,25 RON
- Valoare atribuită
- 62.494,25 RON
- Data publicării
- 03.06.2026 09:13
- Termen limită
- 08.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2026 09:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
62.494,25 RON
din 62.494,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro