Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DUNACONT URINE 2 LEVELS
- Număr anunț
- DA21515584
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696700-2 · Reactivi pentru urologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 331 RON
- Valoare atribuită
- 331 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 10:21
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 12:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
331 RON
din 331 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro