Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALCOOL ETILIC ABSOLUT 2.5 Litri 99.7% ; CEAS LABORATOR DIGITAL CU CRONOMETRU 99min59sec; STICLUTA PI
- Număr anunț
- DA21514243
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
- Furnizor / câștigător
- PROTAR SERVICE SRL (CUI RO5066847)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220,50 RON
- Valoare atribuită
- 220,50 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 09:34
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 10:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
220,50 RON
din 220,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro