Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 28,8% sub estimat
reactivi chimici pntru aparatul AIA 360
- Număr anunț
- DA21510249
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.762 RON
- Valoare atribuită
- 17.641 RON 28,8% sub estimat
- Data publicării
- 18.10.2018 14:44
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 15:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.641 RON
din 24.762 RON estimat
28,8%
Adjudecat la 71,2% din estimat · economie 7.121 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.