Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MEDICAMENTE
- Număr anunț
- DA21510057
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BIHOR (CUI 17091429)
- Furnizor / câștigător
- MEDOFARM SRL (CUI RO6650037)
- Cod CPV
- 33662000-8 · Medicamente pentru organele senzoriale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 237,98 RON
- Valoare atribuită
- 237,98 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 14:37
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 15:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
237,98 RON
din 237,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro