Ofertă acceptată Cumpărare directă

SEVO-ANESTERAN *250 ML ,AMPICILINA 250mg ,AMPICILINA 500mg ,CANDESARTAN ATB cpr 16 mg .

Număr anunț
DA21506262
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.024,28 RON
Valoare atribuită
1.024,28 RON
Data publicării
18.10.2018 12:11
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.024,28 RON

din 1.024,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.