Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET MICR.VHF AZUSA MIK0110

Număr anunț
DA21509775
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV SCOLAR FOCSANI (CUI 14077772)
Furnizor / câștigător
QUARTZ ELECTRO SRL (CUI RO24996781)
Cod CPV
32341000-5 · Microfoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
243,70 RON
Valoare atribuită
243,70 RON
Data publicării
18.10.2018 14:26
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

243,70 RON

din 243,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.