Ofertă acceptată Cumpărare directă

Coturi 7606.17.10

Număr anunț
DA21509094
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
REGENT SRL (CUI RO14041094)
Cod CPV
44134000-8 · Coturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.051 RON
Valoare atribuită
10.051 RON
Data publicării
18.10.2018 14:01
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 14:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.051 RON

din 10.051 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.