Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii publicare anunt Jurnalul
- Număr anunț
- DA21508801
- Autoritate contractantă
- Comuna Ulmu (CUI 3796861)
- Furnizor / câștigător
- METROPOLITAN MAXPRESS ADV SRL (CUI RO29898288)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 205,88 RON
- Valoare atribuită
- 205,88 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 13:50
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
205,88 RON
din 205,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro