Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lucrări de înregistrare sistematică în sectoare cadastrale aferente Oraşului Anina
- Număr anunț
- DA21511301
- Autoritate contractantă
- Orasul Anina (Primaria Orasului Anina Caras Severin) (CUI 3227912)
- Furnizor / câștigător
- RO 19057539 TOPOSURVEY S.R.L.
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110.915,74 RON
- Valoare finală
- 110.915,74 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 15:32
- Data finalizării
- 19.10.2018 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.