Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ansamble pentru loc de joaca copii
- Număr anunț
- DA21507826
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Tecuci (CUI 4269312)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
- Cod CPV
- 37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.426 RON
- Valoare atribuită
- 24.426 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 13:15
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 10:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.426 RON
din 24.426 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro