Ofertă acceptată Cumpărare directă

PL613 Pachet articole sportive cf fp 287

Număr anunț
DA21508817
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
428,32 RON
Valoare atribuită
428,32 RON
Data publicării
18.10.2018 13:51
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

428,32 RON

din 428,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.