Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet produse de curatenie
- Număr anunț
- DA21519166
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIM NR 1 VALU LUI TRAIAN (CUI 28038870)
- Furnizor / câștigător
- TOP HORECA SOLUTIONS SRL (CUI RO17436226)
- Cod CPV
- 39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 962 RON
- Valoare atribuită
- 962 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 12:29
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
962 RON
din 962 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro