Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ulei pentru toalete Prime Source 1l
- Număr anunț
- DA21516353
- Autoritate contractantă
- COMPLEX DE SERVICII COMUNITARE PUCHENII MARI (CUI 24926450)
- Furnizor / câștigător
- BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
- Cod CPV
- 39831300-9 · Produse de curatat pentru podele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135,20 RON
- Valoare atribuită
- 135,20 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 10:48
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
135,20 RON
din 135,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro