Ofertă acceptată Cumpărare directă

LENJERII GRADINITA

Număr anunț
DA21495592
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 55 (CUI 32580119)
Furnizor / câștigător
K.A.F.A. UNIVERS SRL (CUI RO15148480)
Cod CPV
39512100-5 · Cearsafuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.282,15 RON
Valoare atribuită
6.282,15 RON
Data publicării
17.10.2018 13:07
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.282,15 RON

din 6.282,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.