Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lame matizate cu colturie taiate DELTALAB - OFERTA SPECIALA

Număr anunț
DA21477244
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI RO12036920)
Cod CPV
39299000-4 · Articole din sticla (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
903,75 RON
Valoare atribuită
903,75 RON
Data publicării
16.10.2018 09:07
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 08:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

903,75 RON

din 903,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.