Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparație și întreținere echipament/instalație de afișare și cronometrare F.R.N.P.M.

Număr anunț
DA21512972
Autoritate contractantă
Federatia Romana de Natatie si Pentatlon Modern (CUI 10062779)
Furnizor / câștigător
ELECTRONICA INDUSTRIALA SI AUTOMATIZARI SRL (CUI RO15327192)
Cod CPV
50411000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.850 RON
Valoare atribuită
15.850 RON
Data publicării
19.10.2018 08:30
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.850 RON

din 15.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.