Ofertă acceptată Cumpărare directă

Conexiune permanenta nivel 2 dedicata, VLAN Ethernet, Eo MPLS, end-to-end. Conexiunea este furnizata

Număr anunț
DA21514776
Autoritate contractantă
Comuna Tatarani (Primaria Tatarani) (CUI 4344430)
Furnizor / câștigător
DIGITAL CABLE SYSTEMS SA (CUI RO17307027)
Cod CPV
64200000-8 · Servicii de telecomunicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.159 RON
Valoare atribuită
6.159 RON
Data publicării
19.10.2018 09:54
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.159 RON

din 6.159 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.