Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FILTRE DIN PANZA PT V52 200*350MM
- Număr anunț
- DA21497923
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI RO14348324)
- Cod CPV
- 42996500-9 · Filtre pentru ape reziduale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.888,95 RON
- Valoare atribuită
- 3.888,95 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 14:35
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 12:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.888,95 RON
din 3.888,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro