Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu de cadastru-inregistrarea imobilelor in sistemul integrat de cadastru si carte funciara

Număr anunț
DA21516649
Autoritate contractantă
COMUNA LOZNA (CUI 15676389)
Furnizor / câștigător
PASCARIU V. PETRU (CUI 20913287)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63.480 RON
Valoare atribuită
63.480 RON
Data publicării
19.10.2018 10:59
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63.480 RON

din 63.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.