Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tevi refulare cu robinet - 5 buc; autocolante cu H - 5 buc; verificat hidrant +stingatoare - 20 buc,
- Număr anunț
- DA21510358
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA SFANTA MARIA (CUI 29115394)
- Furnizor / câștigător
- STING SRL (CUI RO13783214)
- Cod CPV
- 44480000-8 · Diverse echipamente de protectie impotriva incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.150 RON
- Valoare atribuită
- 1.150 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 14:48
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 07:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.150 RON
din 1.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro