Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Intretinere piscina Club Floreasca
- Număr anunț
- DA21512950
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI RO2351555)
- Furnizor / câștigător
- KRISTAL PISCINE SRL (CUI RO25248746)
- Cod CPV
- 45212290-5 · Lucrari de reparatie si de intretinere a complexelor sportive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 57.600 RON
- Valoare atribuită
- 57.600 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 08:29
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 11:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
57.600 RON
din 57.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro