Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de sonorizare, ecran LED si inchiriere podina pe o perioada de o zi

Număr anunț
DA21499941
Autoritate contractantă
Asociatia AGENTIA DE MANAGEMENT AL DESTINATIEI BIHOR (CUI 34750279)
Furnizor / câștigător
TOPSOUND SRL (CUI RO16874724)
Cod CPV
48952000-6 · Sistem de sonorizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.780 RON
Valoare atribuită
3.780 RON
Data publicării
17.10.2018 16:40
Termen limită
22.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.780 RON

din 3.780 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.