Acasă · Licitații
· Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet scule
- Număr anunț
- DA21519035
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI RO23886284)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI RO17994710)
- Cod CPV
- 44500000-5 · Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.790 RON
- Valoare atribuită
- 4.790 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 12:25
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.10.2018 12:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.790 RON
din 4.790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro