Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie Motopompa WP; Reparatie Motocoasa STIHL FS 90

Număr anunț
DA21511136
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
CONFORTEC SRL (CUI RO16863466)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
513,03 RON
Valoare atribuită
513,03 RON
Data publicării
18.10.2018 15:24
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 18:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

513,03 RON

din 513,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.