Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta si calibrare echipament

Număr anunț
DA21508111
Autoritate contractantă
R.A. AEROPORTUL SATU MARE (CUI RO642787)
Furnizor / câștigător
BUSINESS PLUS SRL (CUI RO15732322)
Cod CPV
50117300-1 · Servicii de conditionare a vehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.102,02 RON
Valoare atribuită
9.102,02 RON
Data publicării
18.10.2018 13:26
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.102,02 RON

din 9.102,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.