Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Famotidina 20mg
- Număr anunț
- DA40742579
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33611000-6 · Medicamente impotriva tulburarilor provocate de hiperaciditate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 340 RON
- Valoare atribuită
- 364,40 RON
- Data publicării
- 01.07.2026 14:05
- Termen limită
- 07.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2026 15:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
364,40 RON
din 340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro