Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bilet avion -Bruxelles si retur cu Tarom

Număr anunț
DA21511833
Autoritate contractantă
DEPARTAMENTUL PENTRU LUPTA ANTIFRAUDA (CUI 28484059)
Furnizor / câștigător
TRAVEL TIME D&R SRL (CUI 17926970)
Cod CPV
60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.630 RON
Valoare atribuită
4.630 RON
Data publicării
18.10.2018 16:10
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 16:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.630 RON

din 4.630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.