Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE VIDANJARE ZONA IORDACHEANU

Număr anunț
DA21508928
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA IORDACHEANU (CUI 28994708)
Furnizor / câștigător
TOTDEAUNA IMPECABIL SRL (CUI RO26930066)
Cod CPV
90460000-9 · Servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
370 RON
Valoare atribuită
370 RON
Data publicării
18.10.2018 13:55
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
18.10.2018 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

370 RON

din 370 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.