Ofertă acceptată Cumpărare directă

Supervizare lucrari constructii - dirigentie de santier

Număr anunț
DA21513901
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA LUNGA (PRIMARIA VALEA LUNGA) (CUI 4344554)
Furnizor / câștigător
FABCOM SRL (CUI 11084600)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
19.10.2018 09:17
Termen limită
24.10.2018 17:00
Data finalizării
19.10.2018 12:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.