Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EDUS.RO - Software de management educational MODUL- SCIM - OSGG 600/2018, MODUL-CEAC
- Număr anunț
- DA21509713
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.170 "GEO BOGZA (CUI 20799850)
- Furnizor / câștigător
- HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
- Cod CPV
- 72267100-0 · Intretinerea resurselor logice de tehnologie a informatiei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 14:24
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.200 RON
din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro